Get Adobe Flash player

Całoroczne domki letniskowe w górach

Domki Piwniczna, Domki Piwniczna Zdrój, Noclegi Piwniczna Zdrój, Domki na Polach................................................................. Domek Krakowski

 

Domek w którym przewodnim motywem zdobniczym jest tkanina w róże charakterystyczna dla krakowskiego stroju ludowego oraz towarzyszące jej wełniane pledy i poduszki „jaśki” tkane z owczej wełny. Budowanie nastroju góralskiej chaty dopełnia ściana wejściowa z zachowanych oryginalnych desek ze starego domu oraz czarny okap kuchenny, który kształtem przypomina wielkie okapy nad paleniskami w dawnych kuchniach. Czarna owca pleciona ze słomy patrzy tęsknym wzrokiem na swoich braci i siostrzyczki pasące się za oknem.

 

W Domku Krakowskim znajdują się następujące meble i wyposażenie:

Przy wejściu są na ścianie cztery haki do zawieszania odzieży wierzchniej.

Łazienka: kabina prysznicowa, umywalka na blacie maszyny do szycia, okrągłe lusterko powiększające z jednej strony, większe lustro oraz 3+4 haczyki na ręczniki, wc kompakt z możliwością spłukiwania połowy i całej wody, dwie długie półki i wiklinowy kosz na bieliznę.

Aneks kuchenny: chłodziarka pod-blatowa, duża zmywarka do naczyń, zlewozmywak 1-komorowy a pod nim szafka z 2 koszami na śmieci (jeden na odpady surowcowe, a drugi na pozostałe odpady), 5-palnikowa kuchnia gazowa (palniki zapalane iskrownikiem); okap kuchenny, a pod nim drążek z półką na przyprawy i haczykami na łyżki cedzakowe, szafka z szufladą na szklanki i kieliszki, stojak na filiżanki, wisząca na łańcuchach u sufitu ażurowa półka metalowa na naczynia kuchenne (bańki na mleko, salaterki-cylindry), szafka z 3-ma szufladami na sztućce, miski, talerze i akcesoria kuchenne, magnetyczna listwa na noże, stojak z dużymi nożami, dzbanek do parzenia herbaty, zestaw garnków.

Salonik: szafa ubraniowa dwudrzwiowa, drewniana komoda-bieliźniarka z 3-ma szufladami, nad nią 32-calowy odbiornik telewizyjny, stół jadalniany 85cm x 55cm z 6-ma krzesłami (4 drewniane z oparciem + 2 taborety), rozkładana sofa 2 os., lustro i lampa podłogowa.

Piętro – na ścianie w korytarzyku są haki i dowieszone wieszaki na ubrania,

Sypialnia 1: łóżko 2os., komódka z szufladami, szafka i lampka nocna, miękka pufa do siedzenia i wykusz na walizki.

Sypialnia 2: 2 łóżka 1 os. po przeciwnych stronach pod ścianą, szafka nocna, lampka nocna, wykusz na walizki.

 

 

 

Domekwgorach-do-wynajeciadomekwgorach-zbasenem

domki-letniskowe-wgorachdomki-piwniczna-wierchomladomki-wgorach-zbasenemdomki-wierchomladomki-zbasenem-wgorachnoclegi-piwniczna-zdrojpiwniczna-zdroj-noclegitanie-domkiletniskowe-wgorachwczasy-wgorach-zbasenem