Get Adobe Flash player

Całoroczne domki letniskowe w górach

Piwniczna noclegi domki, Piwniczna noclegi, Piwniczna nocleg - Oferta wynajmu domków w górach

  Piwniczna_nocleg_Oferta_wynajmu_domkow_w_gorachPiwniczna_noclegiPiwniczna_noclegi_domki

 

 

W związku z dużym popytem na samodzielne lokum urlopowe, oferujące komfortowe warunki, wysoki walor estetyczny i do tego jeszcze spełniające warunek przystępnej ceny, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oddajemy do użytku w  Piwnicznej trzy całoroczne domki letniskowe.  Położone w Piwnicznej Zdrój domki wybudowane są na polu naszych pradziadów, gdzie jeszcze nasza sp. Babci „chodziła do pola”, jak to się tu nazywało, będąc panną. Dzielnica ta, Pola, wzięła swoją nazwę stąd, że całe wzgórza wokół miasteczka zagospodarowane były z dziada pradziada jako pola uprawne – małe poletka w górzystym terenie , charakterystyczne dla biednej Galicji. Obecnie uprawianie roli jest nieopłacalne, ale do dziś dnia na sąsiednich łąkach wypasane są owce.

Urok miejsca polega na tym, że oferuje błogą ciszę Pól, a wystarczy tylko kilka minut, żeby zbiegnąć do Zdroju i móc się nacieszyć życiem miejskim.  Z okien każdego z Domków rozpościera się piękna panorama gór z widokiem właśnie na miasteczko położone w dolinie rzekiâ€Ã‚¦Ã¢€Ã‚¦Ã¢€Ã‚¦.aż dech zapiera w piersiâ€Ã‚¦Ã¢€Ã‚¦Ã¢€Ã‚¦.

Każdy z domków oferowanych do wynajęcia ma w planie pow. 24m2 i przeznaczony jest komfortowo dla 4 osób, jest dwukondygnacyjny i składa się z 3 pomieszczeń – dwóch sypialenek na piętrze, saloniku z funkcją spania i aneksem kuchennym, oraz łazienki. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowych osób po uprzednim ustaleniu telefonicznym.

Domki Piwniczna Zdrój - Plan przykładowego Domku na Polach

  plan_domku_parterplan_domku_pietro

Łazienka – wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę naszafkową, wc kompakt oraz uchwyty na przybory toaletowe i półki.

Aneks kuchenny - wyposażony w zmywarkę, lodówkę, płytę gazową i okap oraz naczynia i akcesoria do gotowania oraz serwowania potraw. Ã‚ 

Sypialnie – oprócz łÃƒƒÃ‚³żek posiadają szafki nocne i lampki (nocne, bądź stojące). Na walizki przeznaczone są wykusze pod oknami a za łÃƒƒÃ‚³żkami, niezabudowane. W każdym z domków zawsze jedna z sypialni na pięterku ma łÃƒƒÃ‚³że małżeńskie, a druga dwa łÃƒƒÃ‚³żka 1-osobowe. Każdy Domek ma inną konfigurację łÃƒƒÃ‚³żek na parterze– patrz szczegółowy opis Domków.

Salonik – z miękkimi wygodnymi siedziskami (rozkładane: sofa i tapczan), może pełnić funkcję sypialni (wówczas wzrasta ilość miejsc noclegowych do 6 i więcej wyłacznie na odpowiedzialność gości), wyposażony jest w 32calowy odbiornik tv oraz stoły z krzesłami i taboretami.

Domki na Polach mają wodę z własnej studni głębinowej – wodę oligoceńską pozbawioną powierzchniowych zanieczyszczeń pochodzących z kwaśnych deszczy. Smacznego! Na zdrowie!

 

Domki na Polach - wynajem domków letniskowych w górach 

Cena za wynajem wynosi od 35 pln od osoby za dobę i ustalana w zależności od nasilenia sezonu i liczebności grupy, która wynajmuje Domek na wyłączność . Poza wysokim sezonem jesteśmy w stanie zrobić cenę za domek na wyłączność nawet dla dwóch osób przy dłuższym pobycie.

Dodatkowo płatny jest prąd i odprowadzenie ścieków (wywóz szamba). Prąd: 0,85 pln za kilowatogodzinę, wg. odczytu licznika. Średnie zużycie to 7kWh/dobę/domek (prądem ani nie są ogrzewane domki, bo jest piec c.o. na ekogroszek z kotłownia w 4-tym budynku, ani nie gotuje się na prądzie, bo są płyty gazowe i czajniki do gotowania na gazie, który jest naszym kosztem). Odprowadzenie ścieków: 40pln/m3, wg. odczytu licznika. Średnie zużycie to 0,3m3/dobę na domek. W przeliczeniu na osobę łącznie media średnio wynoszą ok. 1,60PLN/dobę.

Dopłaty - za zwierzątko 10pln/dobę, nie mniej jak 30pln podczas jednego pobytu. Dopłata za ogrzewanie -  wyłącznie w promocyjnych sezonach wiosenno-jesiennych, jeżeli zachodzi potrzeba włączenia ogrzewania dopłata wynosi 25pln/dobę.

Wymagany jest 50% zadatek w celu gwarantowanej rezerwacji domu. Przy 100% przedpłacie udzielamy dodatkowych rabatów. Zadatek podlega całkowitemu zwrotowi, jedynie przy rozwiązaniu umowy na 45 dni przed rozpoczęciem wynajmu. W przypadku rezygnacji  w okresie na 45-30 dni przed rozpoczęciem wynajmu potrącana jest połowa zadatku. Poniżej 30 dni przed rozpoczęciem najmu zadatek przepada. Opóźnione przybycie lub skrócenie pobytu nie upoważnia do żądania zwrotu równowartości niewykorzystanych świadczeń lub przedłużenia pobytu. Przybycie mniejszej ilości gości nie upoważnia do zwrotu równowartości świadczeń w przeliczeniu na 1 os. względem ustaleń dokonanych przed opłaceniem rezerwacji. Niezrozumienie szczegółÃƒƒÃ‚³w oferty (n.p. dotyczącej wielkości domków) nie jest podstawą do negocjacji ceny w dniu przyjazdu. Opiekun kluczy wydaje klucze wyłącznie po wpłacie należnej opłaty za pobyt i zwrotnej kaucji.

Doba wypoczynkowa zaczyna się o godz. 17:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Poza wysokim sezonem możliwość indywidualnego ustalenia godzin przyjazdu/wyjazdu.

Co obejmuje cena

Nocleg, korzystanie z domku
i wyposażenia na wyłączność, sprzątanie przed przyjazdem gości, pościel, media (ogrzewanie c.o. w sezonie zimowym, gaz do gotowania cały rok), korzystanie z leżaków, mebli ogrodowych i grilla i placu zabaw dla dzieci (zjeżdzalnia  o duższym i krótszym ślizgu, huśtawek dla starszych i zabezpieczonej dla małego dziecka) oraz basenu letniego. Na wyposażeniu kuchni dostępne dla gości są ściereczki i kostki do zmywarki do naczyń. W łazienkach - papier toaletowy (po 2 sztuki na łazienkę) i podstawowa chemia do toalety.

Polecamy również ofertę wynajmu dużego domu na wyłączność lub noclegów w pojedynczych pokojach http://dombabcimarii.pl/piwniczna-zdroj-noclegi.html