Get Adobe Flash player

Całoroczne domki letniskowe w górach

Piwniczna, Noclegi Piwniczna, Noclegi Piwniczna Zdrój, Piwniczna Noclegi Domki........................................................................... Domek Sądecki

 

Czarny blaszany gont dachu tego Domku narzucił pomysł na czarną kolorystykę wnętrza, którą tu i ówdzie rozświetla „wiejska” niebieska kratka: a to zasłonek, a to ceraty na stole. Autentyczności nadaje stara wiklinowa skrzynia i ludowy stolik-pomocnik do składowania naczyń. Wzory haftów na zasłonkach na pięterku przypominają wzór haftu na hołośniach, które jak i nasz dach też są czarne – doszukując się powiązań z regionem. W dalszym ciągu jednak jest to Domek z najbardziej stonowanym, klasycznym wnętrzem spośród Domków na Polach.

 

W Domku Sądeckim znajdują się następujące meble i wyposażenie: 

Przy wejściu - na ścianie cztery haki do zawieszania odzieży wierzchniej.

Łazienka: kabina prysznicowa, umywalka na szafce, okrągłe lusterko powiększające z jednej strony, 4+4 wieszaki na ręczniki, 2 długie półki, narożna szafka na przybory łazienkowe, wc kompakt z możliwością spłukiwania połowy i całej wody, mała stojąca suszarka na pranie i wiklinowy kosz na bieliznę.

Aneks kuchenny: szafka z 3-ma szufladami na sztućce, lodówka pod-blatowa z małym zamrażalnikiem, duża zmywarka do naczyń, zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem, a pod nim 2 kosze na śmieci (jeden na odpady surowcowe,  drugi na pozostałe odpady), 4-palnikowa kuchnia gazowa; okap kuchenny, magnetyczna listwa i stojak na duże noże, dzbanek do parzenia herbaty, ciśnieniowy ekspres do kawy z funkcja capuccino, duża salaterka, miseczki, talerze, kubki i filiżanki, duża patelnia i komplet garnków.

Salonik: szafa ubraniowa dwudrzwiowa, 32-calowy odbiornik telewizyjny, dwa stoliki jadalniane 85cm x 55cm z 3-ma drewnianymi ludowymi krzesłami i 4-ma taboretami, rozkładana leżanka 2 os. ze schowkiem na pościel oraz sofa 2 os., stół-pomocnik, lampka nocna, dwie długie półki (odkryte), wiklinowa skrzynia. 

Piętro – na ścianie w korytarzyku dodatkowe hakii na ubrania (dowieszone wieszaki),

Sypialnia 1: 2 os.-łóżko małżeńskie, wiklinowy fotel, komódka i szafka z lampką nocną, wykusz na walizki.

Sypialnia 2: 2 łóżka 1 os. po przeciwnych stronach pod ścianą, szafka nocna, lampa stojąca, wykusz na walizki.